Základní ] O úroveň výš ] Bateo ] Centroflor ] Centropen ] DATA ELPOCOM ] diare pro pedagogy ] EL. PECE ] Eccotarp ] ECOTONER ] FOTOVIDEO ] HILMA ] INOVA ] Keramika Büchler ] Kores ] KKŘemesla ] KVADRANT ] [ KPS ] křídy ] magnety ] Merida ] Nádoby ] Optys ] papíry ] plzenske dilo ] pracovní sešity ] Progastro ] Repronis ] sešity ] Soloform ] Stín ] Stravovací s. ] SYMAN ] Techdraw ] Rege ] tiskopisy ] vmbal ] VULKAN ] Záclony ] Zdeněk Staněk ]     Vítáme Vás na stránkách firmy KPS. Naše firma se snaži o zrychlení a zjednodušení Vaší práce pomocí systému inteligentního ukládání dokumentace - kapsových pořadačů

 

     

Lístkovnice dřevěné
jsou vhodné do již zařizených kanceláří. Obsah jedné zásuvky lístkovnice je 45 kapes. Zásuvky jsou na kvalitních kuličkových pojezdech se 100% vysunutím a mají blokaci proti převrácení.
Kovový vozík
Je vhodný do kanceláře pod stůl. Do vozíku lze vložit až 40 kapes s úzkým dnem. Závěs je blokován proti rozevření a vypadnutí kapes.

Koš široký pro 25 kapes
Přenosný koš uplatnite jak přimo postavený na stole, tak jej můžete vkládat do skříní, zabudovatelných výsuvů nebo lístkovnic.
Harmoniková pouzdra
Obsahují 12 přihrádek pro dokumenty formátu A4. Uzavřeni je pomoci chlopní na suchý zip. Pouzdra nelze zavěšovat.

10 předností kapsových pořadačů:

1) Nejpřístupnější uložení
     Kdykoliv máte po ruce velké množství dokumentů, které lze snadno jednou rukou vyjmout i založit, není třeba nic děrovat ani mechanicky upevňovat.
2) Nejhustější uložení
     Každá kapsa v pořadači Vám zabere jen tolik místa, kolik do ní vložíte dokumentů. Vejde se do nich podstatně více dokumentů než do jedné složky šanonu – až 5 cm.
     Dodáváme také kapsy s rozšířeným zpevněným dnem 3 a 5 cm.
3) Nejpřehlednější uložení
     Všechny kapsy si označíte pomocí přiložených popisek, díky kterým snadno a rychle naleznete každý dokument.
4) Nejvariabilnější uložení
     Jednotlivé kapsy nebo přenosné nosiče s kapsami můžete velmi snadno přemísťovat.
5) Nejšetrnější uložení
     Zakládané dokumenty nemusíte děrovat ani jinak upravovat, navíc se ani při dlouhodobém uložení nesvěšují.
6) Široký sortiment typů kapes
     Nabízíme 13 druhů kapes a 12 druhů nosičů, které se od sebe navzájem liší např. systémem vkádání dokumentů – ze shora nebo z boku, šířkou dna, možností spojení více kapes k sobě, nosností, barvou, cenou. Také dodáváme kapsy s šířkou závěsu 39 cm a kapsy na formát papíru A1, A2, A3, A5 nebo na zakázku dle přání zákazníka.
7) Rozšířený systém, standardní rozměry
     Kapsy mají standardní rozměry, proto je můžete používat v širokém sortimentu kancelářského nábytku jak od našich, tak i zahraničních výrobců.
8) Levný systém
     Kapsové pořadače jsou jedním z nejlevnějších systémů vzhledem k množství a objemu uložené informace. Díky tomu se Vám podaří ušetřit až polovinu nábytku a tím i snížit velikost potřebné kancelářské plochy. Úsporu času při hledání dokumentů ani nelze vyčíslit.
9) Dlouhá životnost
     Kapsy jsou vyráběny z tuhého kartónu, který je velmi odolný proti mechanickému znehodnocení při běžné manipulaci. Běžně Vám námi dodávané zboží vydrží i více než 10 let.
10) Estetický vzhled
     Na obrázcích je vidět, že kapsy plné dokumentů vypadají esteticky, čehož je dosaženo především systémem samotným, tj. pomocí popisek, použitých barev, ale i nosičů, ve kterých jsou kapsy uloženy. Kapsy s pevnou popiskou lze libovolně přemísťovat, aniž by byl narušen vnější vzhled pořadače.

Informace o firmě

   
Kancelář a vydej zboží:
KPS, Bubenečská 39
Praha 6, 160 00
Telefon / Fax:
02 / 24 31 26 62
02 / 24 31 48 12
E-mail:
kapsy@kps.cz

Pracovní doba:
Po, Út, Čt, Pá: 8,30 - 16,00 hod.
St: 8,30 - 17,30 hod.