O úroveň výš ] AAZ Technik ] AC Interiery ] ADA ] Alex ] AMBA ] Antonín Gál ] Ajax ] Callisto ] Čemus ] DINA ] Gambero ] Havel ] Havran ] [ Helago ] Honza ] Interiéry ] Jesdrev ] Kenast ] KODOS ] KOVOS ] KXN ] Lignometal ] Multip ] Nábytek - Interiéry ] molitanovy svet ] Poki ] PROMM ] sedacky ] Schonweitz ] Skolato ] Svobodová ] Školab ] Tomáš Illík ] Terasport ] TINY ] Tvar Klatovy ] Vykona ]

Přejít na aktivní strany firmy Helago - www.helago.cz

Pro vybavení laboratoří máme k dispozici laboratorní nábytek řady HELA PLUS s kovovými kostrami a řady HELA, který je celolaminový. Obě řady nabízeného laboratorního nábytku lze doplnit atypickými prvky pro maximálně ekonomické a funkční využití daných prostor. Vyrobíme a dodáme i laboratorní nábytek vč. rozvodů médií dle přání zákazníka. Zajistíme i potřebné revizní zprávy pro provoz tohoto nábytku.

Dovolujeme si upozornit na vysokou odolnost pracovních desek MAX, použitých na obou řadách laboratorního nábytku vůči chemickým látkám. Z atestu, který máme k dispozici vyplývá, že materiál použitý na pracovních plochách nereaguje se 120 taxativně stanovenými látkami a s celou řadou dalších nereaguje, odstraní-li se látka do 10-15 minut.

Z řady nábytku HELA lze vybavit i kancelář, je možné zvolit libovolnou barvu lamina, u ostatních místností zázemí lékárny je většinou použita barva bílá, pracovní plochy MAX lze vybrat ze základních dvou odstínů uvedených níže, případně z dalších cca 50 provedení.

Katalog na vyžádání ZDARMA!!!