O úroveň výš ] Alex ] Atom ] Autokemp Cesky Brod ] Bělá ] Borovice ] Drhleny ] Džbán ] Hrachov ] Jachta Holany ] Javorník ] [ Kunc ] Lobeč ] Na poště ] Plešivec ] Pod Lipou ] Primus ] Prager camp ] RZ Katka ] Nad starým mlýnem ] Račí Hrad ] RS sever ] Sedma ] SK Mseno ] Strnadovsky mlyn ] Transit ] Valek ] Živohošť ]
Penzion Kunc

PENZION KUNC VÁM NABÍZÍ:

Ubytování v soukromí v malebné vesnici Láz na trase Plzeň - Praha, 70 km (1hodina autem po dálnici). Vesnice je obklopena brdskými lesy v čistém a klidném prostředí 600 metrů nad mořem.
V okolí lze provozovat turistiku pěší i na kole, v zimě běh na lyžích.
Roste zde hojnost borůvek a hub.
Vesnička má asi 250 domů, je zde obchod s potravinami, restaurace, bistro - možnost stravování.
Přírodní koupaliště bez sociálního vybavení, 200 metrů od penzionu. V místě je nohejbalové a fotbalové hřiště.
V okolí můžete navštívit mnoho historických památek: Zámek Orlík, Zvíkov u Orlické přehrady, Konopiště, Karlštejn,Křivoklát, Březnice, Zalužany, Blatná, Kozel.Strž u Dobříše (K. Čapek)
Vysoká - památník Antonína Dvořáka Příbram je staré historické město,je zde poutní místo Svatá hora, Hornické muzeum, bazén, minigolf,obchody,....... .

Máme pro Vás připraveny dva penziony, vzdálené od sebe 200 metrů.

Penzion č. 62 - 8 - 12 lůžek
Přízemní domek v zahradě zde jsou dvě houpačky, posezení venku, přírodní ohniště. Dům je velmi vhodný pro dvě rodiny. Penzion má kuchyň s veškerým vybavením, lednice, teplá voda. Vlevo třílůžkový pokoj, vpravo třílůžkový pokoj a pokoj s přistýlkou. V podkroví třílůžkový pokoj. Koupelna se sprchou, vana, umyvadlo, teplá a studená voda,WC splachovací 2x. Veranda, možno garáž, parkovat na zahradě.

Penzion č. 215 - 13 lůžek
Ubytovací pokoje 3x dvojlůžkový, 1x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový. Jídelna, kuchyň s veškerým vybavením, teplá a studená voda,lednice, 2x koupelna a WC splachovací 3x. Malý bar s krbem, barevná televize, satelit, sauna, možnost masáží. Parkoviště, garáže. 
Penzion najdete dle označení reklamní tabule na hlavní silnici a po vsi Vás označení navede až k penzionu.

Zdeněk Kunc s rodinou
se těší na Vaši návštěvu
a přeje krásné zážitky.

Zdeněk Kunc, Láz 215,
262041 Bohutín
tel./fax: 0306/ (6)76 319
mobil: 0604 567 910

 

 

Předcházející O úroveň výš Další