O úroveň výš ] A-Bonet ] Alegro ] Alfonska ] Amálka ] AMK v Kotli ] Anna ] Astoria ] ATC Šlechtův ] ATC Vysocina ] [ RZ ATLAS ČENKOVICE ] Baron-ski ] Benzina ] Bedřichovka ] Bílá voda ] Bílé Labe ] Bohemie ] Penzion Bivoj ] Bradlerovy ] Bublačka ] Celnice ] Černá voda ] Deštná ] Děvín ] DM Dvůr Králové ] DM Trutnov ] Dobruška ] D.T.TOS ] Dubina ] Duha ] Eden ] El dorado ] Energetik ] Eva ] Flora ] Frantova bouda ] Frisovy boudy ] Pension Gól ] Golden ] Greenhorns ] Honzík ] Horský dvůr ] hotel Klik ] hotely Fortuna ] Chata ČSA ] chata Orlice ] JAVOR ] Jihlavan ] Jindřichův dům ] Jiskra ] Kamenec ] Kapitán ] Kemp Hořice ] Kladenská ] Klučanka ] Kolínská ] Penzion  Kotva ] Kozel ] Kozlovna ] Krakonošovo zátiší ] Kubát ] Květa ] Lázně Bělohrad ] Pension Lesanka ] Pecka ] Lesní Zátiší ] Lenka ] Liščí farma ] Líšenský dvůr ] Lorien ] Lyžařská ] Masarykova ] Metuje ] Míla ] Modřanka ] Mostek ] Na Mýtince ] Na Potoce ] Na Špici ] Na Waldheimu ] Naděje ] Novopacká ] Oáza ] Okrouhlík ] Opočno ] Orlice ] Orličky ] penzion Černá voda ] Plamínek ] Pod Lipami ] Pod Vraními horami ] Poutnik ] Prim ] Protěž ] Prudká ] Račín ] Radešín ] Radost ] Radost ] Ramon ] Ředkovec ] Renospond ] Retropark ] Roxana ] Rýchorská ] Seibert ] Sever ] Ski Klub ] Pension Skol ] Penzion Slunečná ] Sněžná Sova ] Sport ] Sportovní klub ] Starý Mlýn ] Student ] Švýcárna ] Šajtava ] Šarz ] Špindlerova bouda ] Tama ] Tech. Rokytnice ] Tereza ] Tesla ] Tesla2 ] Turistická chata ] U Kostela ] U kapličky ] U Studánky ] U Tisu ] Valentýna ] Velkopařezitý ] Venuše ] Viktorka ] Vinium ] Vítkovice ] Vltava ] Vyhlídka ] Za lesem ] Žákova hora ] Záseka ] Zubr ] Zvonařka ] Zvonice ]
 

   

RZ ATLAS ČENKOVICE - ORLICKÉ HORY

Rekreační zařízení Atlas se nachází v Bukovské hornatině pod Suchým vrchem, na rozhraní Orlických hor a Jeseníků. Kapacita objektu je celoročně 120 až 140 lůžek, převážně ve čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Na každém pokoji jsou postele, šatník, stůl a židle. V letních měsících je navíc k dispozici 20 čtyřlůžkových dřevěných chatek se stejným vybavením jako pokoje. V hlavní budově je možno využít 5 učeben a 2 herny na stolní tenis. K dispozici je i televize a video. Před budouvou je hřiště na odbíjenou (nohejbal), 200 metrů směrem od budovy je také hřiště na malou kopanou, minigolf a tenisový kurt. U budovy je malá požární nádrž sloužící v teplých letních dnech k osvěžení.

V zimních měsících je možné využít čtyři sjezdovky, z nichž je jedna osvětlená, a také snowpark pro snowboardisty. Všechny sjezdovky se nachází v blízkosti rekreačního zařízení.

Vzhledem k absolutní absenci průmyslu v této oblasti je okolí rekreačního zařízení mimořádně vhodné pro dětskou rekreaci.

   
Cenová nabídka pro rok 2000

Leden - Březen
Školní lyžařské kurzy1.500,- Kč / 6 dní
1.690,- Kč / 7 dní
Rodinná rekreacedospělá osoba1.980,- Kč / 6 dní
dítě do 10 let1.800,- Kč / 6 dní
cena zahrnuje ubytování, stravování 3x denně


Duben - Červen, Září - Říjen
Školy v příroděMateřská škola1.015,- Kč / týden
1. stupeň ZŠ1.050,- Kč / týden
2. stupeň ZŠ1.085,- Kč / týden
cena zahrnuje ubytování, stravování 5x denně vč. pitného režimu, na každých 10 dětí je jeden pedagogický pracovník zdarma


Červenec - Srpen
Letní dětský tábor2.680,- Kč / 14 dní
cena zahrnuje ubytování, stravování, dopravu, pedagogický a zdravotní dozor, 2 autobusové výlety


26.srpna - 2.září 2000
Týden pro seniory1.610,- Kč / týden
cena zahrnuje ubytování, stravování 3x denně


   

Kontakt

Adresa: Rekreační zařízení Atlas, Čenkovice 67, pošta Jablonné nad Orlicí, PSČ 561 64
Telefon: 0467 / 591 232, objednávky 05 / 43232910, fax 05 / 43232911
E-mail: atlas@brno.relaxtours.cz
Vedoucí zařízení: p. Vladimír Kratochvíl
Objednávky: pí. Lenka Havlátová, p. Roman Gregor
   

 

 
 

Předcházející O úroveň výš Další