O úroveň výš ] ADkom ] ABS Wyda ] ACE Design s.r.o. ] Alis ] AVG ] BSPmultimedia ] Dosli ] InPro soft ] Kartoteka ] Kmitani ] GRADA ] Info disk ] Iqmedia ] iskola ] Matik Liberec ] PC Control ] PH-Software ] Pachner ] pmq software ] PC STUDIO ] PON ŠKOLA ] Relax ] Retis ] [ Software- Holubec ] SWX ] Zaoffice ]
 

Logo (2KB)

 

Tomáš Holubec
Ústí 116
75501 Vsetín
IČO: 68152833

e-mail:
tel./fax:
GSM:
ICQ
sholubec@iol.cz
0657 / 619 428
0603 / 773 306
65574224  

 

Zeměpis Pracovní listy Angličtina Sokrates Karel 98

Počítačové výukové
programy
 

Stáhněte si zdarma program WinAngl
winangl.exe (500KB).
Dobu stahování věnujte prosím informacím obsaženým na těchto stránkách.

 

Zástupci škol! Napište si o bezplatné zapůjčení programů na odzkoušení. Zakoupené programy pak budete moci užívat na všech školních počítačích.

CD-ROM
Hledám distributora pro lisované CD-ROM ČR,Evropa,Svět
Všechny programy zasílám poštou - soukromým osobám na dobírku a organizacím ve vzdělávání na fakturu.
K celkové ceně programů bude připočítáno poštovné podle aktuálních cen -
nezapočítává se balné.
V případě objednávky více než jednoho kusu programu nebude účtováno ani poštovné. Školám nebude poštovné ani balné účtováno i v případě objednávky
jednoho kusu programu.
Školy si mohou objednat zapůjčení programů na zkušební dobu.

 

 
Obal CD Ikona (0.2KB)

Česká republika

Ikona (0.2KB)

Evropa

Ikona (0.9KB)

Svět


Trojice programů kompletně pokrývá učivo základních a středních škol. Samozřejmostí je procvičování orientace na mapách. Od konkurenčních programů, se ale liší možností volby obtížnosti a množstvím dalších testů, otázek a úkolů (poznávání států podle vlajek a tvaru území, zeměpisné testy, spojovačky, úkoly pro práci s atlasem, křížovky, otázky z průmyslu....). Celá látka je zpracována najednou - není rozkouskována do mnoha samostatných programů.

Při všech typech zkoušení je na obrazovce zobrazeno okno s průběžným hodnocením - celkový počet otázek, zbývající otázky, chybné odpovědi, procento úspěšnosti a průběžná známka. Součástí okna je tlačítko Konec zkoušení, kterým se můžete kdykoliv vrátit do úvodní obrazovky.

V případě špatné odpovědi se žák ihned dozví správnou odpověď. Po ukončení zkoušení se objeví okno s rekapitulací chybných odpovědí. Učitel tedy může dodatečně posoudit jejich závažnost a hodnocení upravit.

Speciální funkcí je Celkové zkoušení - proběhnou všechna zkoušení obsažená v programu, počet otázek si zkoušený určí pomocí posuvné lišty s procenty. Po ukončení celkového zkoušení počítač vytvoří speciální zeměpisné vysvědčení.

Obtížnost se nastavuje zaškrtnutím políčka podle typu školy, současně však máte možnost přesunu jednotlivých pojmů mezi úrovněmi obtížnosti.
(můžete tak nechat zkoušet nebo procvičovat pouze to, co opravdu chcete a potřebujete)

Programy byly sestaveny v průběhu mých let na základní a střední škole podle požadavků učitelů a ve spolupráci s jedním z nich.
Starší verze byly oceněny prvním místem v soutěži SOČ'98 (středoškolská odborná činnost) v oboru tvorba učebních pomůcek.
Ředitel gymnázia pořádajícího finálové kolo dokonce CD na místě pro svou školu objednal.
Od té doby produkt prošel přestavbou a rozšířením o další otázky a funkce.

Programy jsou naprogramovány s ohledem na skutečné technické vybavení škol. Lze s nimi pracovat i na starších počítačích s Windows 3.11. Produkt nevyžaduje instalaci, a lze ho spustit přímo z CD. Pokud máte počítačovou síť můžete programy nainstalovat na síťový disk a odtud je spouštět na pracovních stanicích
(není tedy nutno provádět zvláštní instalaci na každém počítači, tak jako tomu bylo u některých konkurenčních programů zvykem).
Na CD jsou také připraveny adresáře, jejichž zkopírováním lze získat instalační diskety a tak programy nainstalovat na počítače, které nejsou v síti nebo nemají CD mechaniku.

Učitelům pak mohou při výuce využívat Pracovní listy do zeměpisu.

 

Cena CD-ROMu je 490 Kč pro soukromé osoby (při objednávce přes internet 390 Kč)
a 1590 Kč pro školy a organizace.

CD si můžete objednat na adrese:
sholubec@vs.inext.cz
sholubec@iol.cz
nebo pomocí objednávkového formuláře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předcházející O úroveň výš Další