Základní ] O úroveň výš ] Bouda ] Bobovka ] Botanická zahrada ] Botanicus ] Bisport ] Český Šternberk ] Čez ] Čokol. dům ] Čokolaterie Třeboň ] Čistírna ] Dinopark ] Divadlo kouzel ] Dům pod jasanem ] Eden ] Farma Pěnčín ] Fort Hary ] Grafitový důl ] HORSKÉ MINIKÁRY ] Horní hrad ] Hippoclub Lednice ] Jeskyně ] Karlín ] KRNAP ] Karlova ] Kláštery ] Kopřivnice ] Krokodýlí ZOO ] Kvak ] Kutná Hora ] Lednice ] Lidice ] loď Král Jiří ] Lodě ] Losiny ] Loď Morava ] Lodní doprava Vranov ] Mořský svět ] Muzeum Příbram ] Čtyřlístek ] Muzeum Letohrad ] Muzeun lega ] Muzeum loutkářských kultur ] Muzeum Železniční ] Muzeum Strašidel ] Ontario ] Otavatour ] Pavelec ] Pekločertovina ] Pivovarské muzeum ] Pohádková vesnička ] Poklad ] přístaviště Hodonín ] Ratibořice ] Relax ] Rodas ] Rosehill ] [ Sněhové čluny ] Sněžka ] Stare hrady ] Stonetown ] Surfsport ] Techmania ] Termální park ] Tarzanie ] WAX MUZEUM ] West. měst. ] WestPark ] Wild West ] Zámecká lékarna ] Zbiroh ] ZOO DK ] Zoo Dvorec ] Zoo Chleby ] Zoo Olomouc ] Zoo Vyškov ] Zoo Ústí ]

Sněhové čluny - SNOWTUBING 

Nový sport, nebo jednoduše nová alternativa zábavy na sněhu?
Otázka, na kterou si člověk odpoví sám - zkušební jízdou!

Myšlenka klouzat se v zimě po zasněženém svahu nahoru a dolů není nová. Nová je však myšlenka, jejíž kořeny jsou ve Spojených státech - SNOWTUBING, sjížďění sněhu na sněhových člunech. Základní koncepcí snowtubingu je speciální bezpečnostní duše vložená ve speciálním obalu, preparovaná dráha ve sněhu a vlek, který Vás přepraví zpátky nahoru. 

Výhodou snowtubingu je, že provozovatel půjčuje sněžné čluny a není tedy třeba žádné speciální vybavení. Odpadá také výuka snowtubingu, protože snowtubing je zábava pro všechny. Malým dětem i dospělým skýtá snowtubing hodně legrace a je skvělou akcí pro celou rodinu. Úspěch snowtubingu je zaručen i hlediskem bezpečnosti, protože jsou sněžné čluny vedeny drahou a jsou vyloučeny nebezpečné manévry.

RAMZOVÁ
Denně od 9,00 do 17,00 hodin; pátek, sobota, prázniny od 9,00 hod. do 21,00 hodin
Pro skupiny - individuální dohoda. Kontakt na tel. čísle 0602-761949