Základní ] O úroveň výš ] ALBRA ] Alter ] ANAG ] Bambook ] CCB ] Cerm ] Commercial ] ComputerMedia ] CON s.r.o ] Čtyřlístek ] Daryl ] Direct film ] Ditipo ] Dolejsi ] Dr.Šup ] Duha ] Encykloped. dům ] ENTER ] EPAVA ] Eukleides ] Fonoklub ] GRADA ] Granát ] [ Jazyková lit. ] Jinan ] Jota ] Kartografie Praha ] Kopp ] LEXIKON ] MC nakladatelství ] mouckova ] nakl. Houška ] nasepriroda ] Nová škola ] P&P ] Portál ] Práh ] Print servis ] Rosteme s knihou ] Rotag ] Rubico ] Setservis ] Scientia ] SINUS ] SHOCart ] Terasport ] Učebnice ] Vyšehrad ]

Nabídka

jazykové literatury


Maturitní otázky z angličtiny – verze s českým překladem
Maturitní otázky z němčiny – verze s českým překladem

Naše vydavatelství již několik let nabízí učebnice Maturitní otázky z angličtiny a Maturitní otázky z němčiny, které si za tuto dobu získaly značnou oblibu. Každá z těchto učebnic obsahuje 30 podrobně vypracovaných konverzačních témat z příslušného jazyka.
Většina studentů na nich velmi oceňuje skutečnost, že levé strany obsahují cizí text a na pravých stranách je uveden jeho český překlad. Výhody knih: 30 témat, 312 stran, český překlad

Odstavce obou textů si vzájemně odpovídají, a proto se s knihami velmi lehce pracuje a snadno se z nich učí. Za každým tématem je navíc soubor otázek pro zopakování učiva a místo pro Vaše poznámky.


Maturitní otázky z angličtiny – verze bez českého překladu
Maturitní otázky z němčiny – verze bez českého překladu

Obě učebnice existují nyní i v provedení bez českého překladu – cizí texty jsou úplně stejné, byly však vynechány pravé strany s českým překladem. Knihy jsou určeny těm nejspořivějším, a proto jsou prodávány za zajímavou cenu – pouze 99 Kč.

Každý se tedy může rozhodnout, zda dá přednost levnějšímu provedení bez překladu, nebo si raději koupí oblíbenou verzi s českým překladem. Výhody knih: 30 témat, 160 stran, nízká cena


Maturitní otázky z češtiny

Maturitní otázky z češtiny obsahují 25 témat z literatury a dále 25 mluvnických a slohových témat. Kromě toho jsou na konci knihy zařazeny i dva praktické slovníčky (slovníček literárních pojmů a terminologický slovníček), ve kterých např. najdete, co znamenají pojmy alegorie, epigram, perfektum atp.
Výhody: obsahuje literaturu, mluvnici i sloh (25+25 témat), odkazy do Čtenářského deníku nejen k maturitě, 272 stran
Výhody knihy: přes 300 děl, 200 českých a světových autorů, odkazy do Maturitních otázek z češtiny, 304 stran Čtenářský deník nejen k maturitě

Čtenářský deník nejen k maturitě obsahuje přes 300 obsahů z děl více než 200 českých a světových autorů (u každého autora je uvedena i jeho podrobná charakteristika). Součástí učebnice je také vypracovaný přehled časopisů, novin a jiných periodik, která u nás vycházela. Dále je zařazen seznam nositelů Nobelovy ceny za literaturu.
A co je na těchto dvou učebnicích nejzajímavější? Především to, že jsou vzájemně provázané – např. v Maturitních otázkách z češtiny je za každým literárním dílem uveden odkaz s číslem strany do Čtenářského deníku nejen k maturitě, kde se nachází obsah tohoto díla.
Obdobným způsobem jsou uváděny i opačné odkazy ze Čtenářského deníku nejen k maturitě do Maturitních otázek z češtiny. Pokud si koupíte obě dvě učebnice, bude se Vám s nimi velmi lehce pracovat – lze je však samozřejmě používat i samostatně (jako kterékoliv obdobné knihy).

Kontakt:

Jazková literatura, P.O.Box 1 - pošta 5,
674 05 Třebíč
Fax: 0618/822 789
Internet: www.vyuka.cz
E-mail: prodej@vyuka.cz